Go to main content.

Корпоративна відповідальність

Corporate Responsibility Hero

Корпоративні зусилля компанії Алкон допомагають людям у всьому світі, збільшуючи доступ до якісної офтальмологічної допомоги, стимулюючи підготовку та передачу навичок фахівцям в сфері послуг з догляду за очима, а також зміцнюючи спільноти, в яких ми живемо та працюємо.

 
Спрощення доступу до якісного догляду за очима
У багатьох регіонах по всьому світові якісний догляд за очима часто обмежений або взагалі недоступний. Тому ми співпрацюємо з організаціями та підтримуємо програми, які допомагають спростити доступ до ефективного догляду за очима для пацієнтів по всьому світові. У результаті сотні тисяч пацієнтів, які раніше не мали доступу до таких послуг, отримали якісні послуги з догляду за очима, які вони, можливо, в іншому випадку не отримали б ніколи.
Відповідальна ділова практика
Ми прагнемо демонструвати цілісність у всьому, що ми робимо. Те, що ми робимо в Алкон, має вирішальне значення для того, щоб допомогти людям бачити краще; те, як ми працюємо на робочому місці, на ринку та в суспільстві, визначає успіх нашої компанії. Ми віримо в справедливе та етичне ведення бізнесу відповідно до всіх вимог законодавства та галузевих вимог.
 

 
Благодійність Алкон
Наша корпоративна благодійність підтримує сотні організацій, чиї програми відповідають нашим цілям, шляхом пожертв грошима, продукцією та обладнанням, а також за рахунок волонтерської діяльності співробітників.

Благодійні грошові пожертви
Зір дорогоцінний, він допомагає нам робити покупки, готувати їжу або їздити на велосипеді. У багатьох випадках зір дає змогу досягти наших життєвих цілей: закінчити школу, самостійно жити та працювати. Проте багато людей стикається з погіршенням або повною втратою зору.
Тому Алкон збільшує доступ до офтальмологічної допомоги. За допомогою партнерів ми підтримуємо програми та послуги в більш ніж 90 країнах, які поліпшують або відновлюють зір. Ми також допомогаємо суспільству, в якому живемо та працюємо.
 

 
Пожертви щодо продукції та обладнання
Компанія Алкон здійснює пожертви офтальмологічних препаратів та медичних виробів місцевим клінікам , які працюють над поліпшенням та відновленням зору пацієнтів, по всьому світу. Наші пожертви допомагають підвищити стабільність цих клінік, щоб вони могли забезпечити довготривалу допомогу більшій кількості людей. Ми також жертвуємо продукцію та обладнання для короткострокових медичних місій, які передбачають огляди та операції на очах, а також підготовку місцевих фахівців. Уcі пожертви продукції та обладнання здійснюються через Alcon Cares.
Більше про критерії Alcon Cares та про те, як подати заявку на пожертву щодо продукції та обладнання:
 

Відповідальна ділова практика

Ми прагнемо демонструвати цілісність у всьому, що ми робимо. Те, що ми робимо в Алкон, має вирішальне значення для того, щоб допомогти людям бачити краще; те, як ми працюємо на робочому місці, на ринку та в суспільстві, визначає успіх нашої компанії. Ми віримо в справедливе та етичне ведення бізнесу відповідно до всіх вимог законодавства та галузевих вимог.

Кодекс ділової поведінки

Наш Кодекс ділової поведінки («Кодекс») є основою нашої програми Нормативно-правової відповідності та цілісності. Наш Кодекс визначає, що ми робимо та як ми працюємо. Усі співробітники та члени Ради директорів повинні працювати відповідно до вимог нашого Кодексу.

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2022 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2021 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2020 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2019 рік

Гаряча лінія з питань етики

Відповідно до нашої прозорої культури спілкування, Алкон заохочує та вимагає від усіх партнерів ставити запитання та повідомляти про етичні проблеми. Зверніться до представника керівництва, відділу кадрів, відділу нормативно-правової відповідності або на гарячу лінію з питань етики Алкон.
Гаряча лінія з питань етики Алкон — це незалежна, конфіденційна онлайн- та телефонна служба, що працює цілодобово без вихідних декількома мовами. Ви можете повідомити про проблему анонімно телефоном, якщо це дозволено місцевим законодавством. Отримати додаткову інформацію можна на веб-сайті Alcon.Ethicspoint.com