Go to main content.

Соціальний вплив і стійкість

A doctor speaks with a mother and child

Alcon прагне покращити життя, зміцнити спільноти та створити довгострокову цінність за допомогою інноваційних продуктів, які покращують зір. Наша стратегія базується на нашому зобов’язанні надати громадам доступ до критично важливих офтальмологічних послуг, щоб кожен міг бачити блискуче. Він зосереджений на трьох сферах — «Блискучі життя», «Блискучі інновації» та «Блискуча планета» — і включає цілі соціального та екологічного впливу, щоб тримати себе відповідальними та вимірювати прогрес.

A smiling man with a young girl on his shoulders, holding hands, with a brilliant sun and a bright blue sky behind them

Блискучі
життя

Alcon працює над створенням світу, де захворювання очей, які можна вилікувати та запобігти, отримують необхідну увагу. Понад 1,1 мільярда людей живуть із невиправленими порушеннями зору — 90% із них живуть у країнах із низьким і середнім рівнем доходу.1 Alcon допомагає нашим партнерам надати громадам доступ до критично важливих послуг з догляду за очима, щоб кожен міг бачити блискуче незалежно від географії чи статі , віку або соціально-економічного статусу.

A young woman researcher in the lab, smiling at the camera.

Блискуча
інновація

Наш різноманітний талант і культура безперервного вдосконалення спонукають до інновацій Alcon, що призводить до створення найкращих у своєму класі продуктів, які змінюють життя та є більш екологічними, підвищують ефективність і безпеку пацієнтів. Завдяки інноваціям, економічно потужним пропозиціям і взаємодії зв спеціалістами, які приймають рішення в галузі охорони здоров’я, ми прагнемо надати всім пацієнтам і споживачам якісний догляд за очима, якого вони заслуговують.

A man under some solar panels in a blue Alcon shirt, taking notes.

Блискуча
планета

Alcon піклується про нашу планету та допомагає створити більш стійкий світ, щоб кожен міг жити блискуче. Оскільки ми виробляємо близько 90% нашої продукції всередині компанії, ми можемо керувати нашим впливом на навколишнє середовище за рахунок ефективності та оптимізації, щоб зменшити викиди відходів та небезпечних хімічних речовин, споживання води. Наша глобальна стратегія сталого розвитку навколишнього середовища зосереджена на чотирьох пріоритетних темах: стійкі продукти та послуги, енергоефективність і скорочення викидів парникових газів, скорочення експлуатаційних відходів і раціональне використання води.

Соціальний вплив і цілі сталого розвитку

Цілі соціального впливу

До 2025 року філантропічна підтримка та навчальні програми Alcon допоможуть покращити зір для 5 мільйонів людей, уражених нелікованою катарактою, у країнах із низьким і середнім рівнем доходу, у тому числі для 1 мільйону людей, які вважаються сліпими від катаракти.

До 2025 року співробітники Alcon допоможуть покращити зір і підвищити академічну успішність, провівши 150 000 перевірок зору для дітей і забезпечивши комплексну допомогу тим, хто цього потребує.

Цілі впливу на навколишнє середовище

До 2030 року компанія Alcon стане вуглецево-нейтральною для всіх глобальних операцій (викиди Scope 1 і Scope 2)

До 2030 року Alcon відправить 100% нешкідливих відходів, які утворюються на виробничих майданчиках і в центрах розподілу, зі звалищ.

Корпоративна соціальна відповідальність

Дізнайтеся більше про наші зусилля з корпоративної соціальної відповідальності.

Визнання

Сертифіковані Інститутом Great Place to Work® (США, Ірландія, Сінгапур, Філіппіни, Таїланд, Малайзія, Австралія та Нова Зеландія)

Найкращий роботодавець – Інститут найкращих роботодавців (Бразилія, Франція, Німеччина, Велика Британія, Польща, Іспанія та Швейцарія)

Найкраще робоче місце в Техасі - Fortune

Найкраще місце для роботи для ЛГБТК+ рівність – Індекс кампанії з прав людини щодо корпоративної рівності

Найкраща компанія для спонсорства - DiversityInc

Дізнайтеся більше про наше визнання на Вакансії.

Посилання

1 IAPB, Атлас зору – Міжнародна агенція із запобігання сліпоти (iapb.org)