Go to main content.

Відповідальна ділова практика

Employees working in lab

Ми прагнемо демонструвати цілісність у всьому, що ми робимо. Те, що ми робимо в Алкон, має вирішальне значення для того, щоб допомогти людям бачити краще; те, як ми працюємо на робочому місці, на ринку та в суспільстві, визначає успіх нашої компанії. Ми віримо в справедливе та етичне ведення бізнесу відповідно до всіх вимог законодавства та галузевих вимог.

 

Кодекс ділової поведінки

Наш Кодекс ділової поведінки («Кодекс») є основою нашої програми Нормативно-правової відповідності та цілісності. Наш Кодекс визначає, що ми робимо та як ми працюємо. Усі співробітники та члени Ради директорів повинні працювати відповідно до вимог нашого Кодексу.

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2023 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2022 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2021 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2020 рік

Фінансова звітність ТОВ Алкон Україна за 2019 рік

Гаряча лінія з питань етики

Відповідно до нашої прозорої культури спілкування, Алкон заохочує та вимагає від усіх партнерів ставити запитання та повідомляти про етичні проблеми. Зверніться до представника керівництва, відділу кадрів, відділу нормативно-правової відповідності або на гарячу лінію з питань етики Алкон.
Гаряча лінія з питань етики Алкон — це незалежна, конфіденційна онлайн- та телефонна служба, що працює цілодобово без вихідних декількома мовами. Ви можете повідомити про проблему анонімно телефоном, якщо це дозволено місцевим законодавством. Отримати додаткову інформацію можна на веб-сайті Alcon.Ethicspoint.com