Go to main content.

Корпоративна соціальна відповідальність

Mother and daughter playing in Autumn leaves

Alcon бачить світ, у якому захворювання очей, котрим можна запобігти та вилікувати, отримують необхідну увагу, коли вони цього потребують, незалежно від географії, статі, віку чи соціально-економічного статусу.

Чому догляд за очима?

Турбота про наші очі є важливою складовою здоров’я. Але надто часто наші очі не отримують належної уваги. Багато людей не мають можливості отримати необхідну офтальмологічну допомогу, і є багато місць у світі, де якісна офтальмологія навіть недоступна. Відсутність догляду за очима має величезний вплив на людей і суспільства, що призводить до втрати продуктивності на суму понад 400 мільярдів доларів США щороку1.Хороша новина полягає в тому, що це не повинно бути так. Багато руйнівних захворювань очей, таких як глаукома, можна вилікувати або, у випадку сліпоти від катаракти, навіть запобігти. Якщо не контролювати стан здоров’я очей, це може призвести до більших проблем для наших очей і загального здоров’я.

Потреба

Незадоволена потреба в якісному догляді за очима залишається гострою в усьому світі. У нас є інструменти, щоб змінити ситуацію. Але без експертів, партнерів і людей на місцях, навчених і оснащених, щоб змінити ситуацію, очі та здоров’я людей продовжуватимуть без потреби страждати.

Рішення

Ми знаємо, що ця потреба є більшою, ніж будь-яка організація може задовольнити. Ми розуміємо, що проблема потребує не лише додаткових грошей, витратних матеріалів чи обладнання. Єдиний спосіб зробити якісний догляд за очима доступнішим і доступнішим – це розвивати самопідтримувані екосистеми здоров’я очей.

 
Благодійність Алкон
Наша корпоративна благодійність підтримує сотні організацій, чиї програми відповідають нашим цілям, шляхом пожертв грошима, продукцією та обладнанням, а також за рахунок волонтерської діяльності співробітників.

Благодійні грошові пожертви
Зір дорогоцінний, він допомагає нам робити покупки, готувати їжу або їздити на велосипеді. У багатьох випадках зір дає змогу досягти наших життєвих цілей: закінчити школу, самостійно жити та працювати. Проте багато людей стикається з погіршенням або повною втратою зору.
Тому Алкон збільшує доступ до офтальмологічної допомоги. За допомогою партнерів ми підтримуємо програми та послуги в більш ніж 90 країнах, які поліпшують або відновлюють зір. Ми також допомогаємо суспільству, в якому живемо та працюємо.
 

 
Пожертви щодо продукції та обладнання
Компанія Алкон здійснює пожертви офтальмологічних препаратів та медичних виробів місцевим клінікам , які працюють над поліпшенням та відновленням зору пацієнтів, по всьому світу. Наші пожертви допомагають підвищити стабільність цих клінік, щоб вони могли забезпечити довготривалу допомогу більшій кількості людей. Ми також жертвуємо продукцію та обладнання для короткострокових медичних місій, які передбачають огляди та операції на очах, а також підготовку місцевих фахівців.
Більше про критерії Alcon та про те, як подати заявку на пожертву щодо продукції та обладнання:

Посилання

  1. “The Lancet Global Health Commission on Global Eye Health: Vision Beyond 2020,” The Lancet Global Health Commission, Volume 9, Issue 4, E489-E551, April 01, 2021.