Go to main content.

Про Алкон

About Alcon Hero

Алкон є світовим лідером офтальмологічної індустрії, який допомагає людям бачити світ більш яскравим. З нашою більш ніж 75-річною історією ми є найбільшою компанією у світі в офтальмологічній індустрії з взаємодоповнюючими напрямками бізнесу: хірургічним та напрямком контактної корекції.

Наш бізнес-фокус

Наше лідерство ґрунтується на передових інноваціях та технологіях, що трансформують способи лікування захворювань очей. Ми пропонуємо найширший спектр продукції по догляду за очима в індустрії, що ділиться на дві категорії: хірургічний напрямок та напрямок контактної корекції.

Blurred background-image

Хірургічний напрямок

Blurred background-image

Хірургічний напрямок

Ми пропонуємо найбільш повну в даній галузі лінійку офтальмологічної хірургічної продукції, яка дозволить хірургам досягати найкращих результатів для своїх пацієнтів. Наш асортимент хірургічної продукції включає технології та медичні вироби для катарактальної, ретинальної і рефракційної хірургії, а також високотехнологічні інтраокулярні лінзи (ATIOLs) для лікування катаракти та таких рефракційних аномалій, як пресбіопія і астигматизм. Ми також виготовляємо сучасні віскоеластики, хірургічні розчини, хірургічні набори та іншу продукцію одноразового використання для катарактальної і вітреоретинальної хірургії.

Blurred background-image

Напрямок контактної корекції

Blurred background-image

Напрямок контактної корекції

Ми є одним з найбільших виробників контактних лінз і засобів догляду за ними. У нашому асортименті продукції для контактної корекції зору представлені лінзи щоденної та місячної заміни, кольорові контактні лінзи для комфортної та зручної корекції зору та повну лінійку продуктів для здоров'я очей. До них відносяться засоби для зволоження очей, засоби по догляду за контактними лінзами.

 
Зв’язки з інвесторами
Алкон є найбільшою компанією у світі, що виробляє продукцію по догляду за очима. Ми працюємо на великих, динамічних та зростаючих офтальмологічних ринках у сфері хірургії та догляду за очима. Ми прагнемо допомогти людям бачити яскраво. Ми створили міцний фундамент, що заснований на нашому бренді, якому довіряють, спадщині першопроходьців у галузі та досягненнях, позиції лідера на ринках, на яких ми працюємо, та постійному прагненні до значних інвестицій в інновації.
Корпоративні зусилля компанії Алкон допомагають людям у всьому світі, збільшуючи доступ до якісної офтальмологічної допомоги, стимулюючи підготовку та передачу навичок фахівцям послуг щодо догляду за очима, а також зміцнюючи спільноту, у якій ми живемо та працюємо.
Ми прагнемо надавати продукти високої якості, які відповідають і перевершують очікування клієнтів. Щоб задовольнити ці очікування, ми працюємо відповідно до ряду зовнішніх і внутрішніх стандартів і вимог.

Transparent background-image

Кар’єра в Алкон

 

Floating image